Home » Mūsų darbai » Diplomas kišenėje. Atsipūskim ar…?

Diplomas kišenėje. Atsipūskim ar…?

2015-07-08 Lietuvos karjeros specialistų asociacijos atstovės karjeros konsultantės Dalia Gaidamavičiūtė-Apulskė ir Daiva Šilienė į Vilniaus jaunimo darbo centrą sukvietė universitetų, kolegijų bei profesinių rengimo centrų absolventus.

Konsultantės absolventams pravedė motyvacinį praktinį seminarą “Diplomas kišenėje. Atsipūskim ar…?”. Praūžus diplomų teikimo šventėms, euforija baigėsi, tad jauniems specialistams atėjo laikas žengti į realų darbo pasaulio gyvenimą, kur laukia sėkmė ir nesėkmė, džiaugsmas bei nusivylimas.

Buvo diskutuojama apie tai, kas yra karjera, kodėl svarbu pasiruošti gerą savo CV, kodėl verta išnaudoti savo geriausius gebėjimus ir suprasti, kad formulė NORIU-GALIU-REIKIA veikia tik tada, kai esi jau atsakęs sau į tokius klausimus, kaip: Ką noriu dirbti? Ką galiu dirbti? Ar norėsiu tai dirbti ir po 10 metų?

Karjeros konsultantės dalijosi ir savo asmenine patirtimi, skatino nebijoti įgyvendinti savo profesinius norus, ambicijas, gal būt net klysti.
Seminaro dalyviai turėjo galimybę patirti, ką reiškia netikėtai išeiti iš savo komforto zonos, nes praktinės užduotys buvo orientuotos į reakciją, klausymąsi bei girdėjimą, kūno kalbos suvokimą, aktyvų savęs pažinimą. Visa tai buvo skirta tam, kad absolventai įgautų daugiau pasitikėjimo netikėtose darbinėse ar gyvenimiškose situacijose.

Lektorės dėkoja šauniam jaunimui už dalyvavimą, o Vilniaus teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro darbuotojams – už draugystę.

Foto

Foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 Foto8 Foto9 Foto10 Foto11