Karjeros konsultantai

Renata Škimelienė

Karjeros konsultantė

Esu karjeros konsultantė, lektorė. Padedu moksleiviams atrasti savo karjeros kelią – geriau pažinti save, atrasti, išsigryninti savo gebėjimus, potencialą ir tinkamai pasirinkti studijų kryptį. Esu sertifikuota Multiple Natures „Daugialypių prigimčių ir intelektų sistemos“ MASTER praktikė. Konsultuoju tiek individualiai, tiek
ir grupėse.

Vedu įvairius Ugdymo karjerai užsiėmimus mokyklose, skaitau paskaitas tėvų susirinkimuose. Aukštojo mokslo ir karjeros konsultavimo srityje dirbu nuo 2013-ųjų metų.

Savęs pažinimo, karjeros pasirinkimo klausimais konsultuoju ir studentus bei suaugusius susiduriančiais su karjeros pasirinkimo ar keitimo iššūkiais, beieškančių savęs, savo potencialo realizavimo tiek darbo tiek asmeninėse veiklose.

Mano kredo – „Niekada nenustok mokytis, nes gyvenimas niekada nenustoja mokyti“.

renata.skimeliene@gmail.com

Kaunas. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Giedrė Valaitienė

Karjeros konsultantė

Esu lektorė – daugiau nei 20-ies metų patirtį turinti edukologė, LKSA valdybos narė, karjeros konsultantė, vedanti paskaitas, seminarus, individualias ir grupines konsultacijas mokiniams, mokytojams, mokinių tėvams ir kitoms suinteresuotoms klientų grupėms.

Gyvenime vadovaujuosi mintimi, kad kiekvienas galime pasiekti tai, ko norime, jei tik iki galo įsiklausome į save ir drąsiai siekiame užsibrėžtų tikslų. Bendradarbiaukime!

valaitiene.giedre@gmail.com

Panevėžys. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Laurynas Pečkaitis

Karjeros konsultantas

Karjeros konsultantas (formatai: „Spotiself“; „Bridge Career“; „Pasivaikščiojimas po ateitį“; „Svajonių mokyklos“ ir asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ vadovas;. Profesionalus lektorius (nuo 2008 m.): „success.lt“, „Mokymų erdvė“, „Mokymų kodas“. Mokomųjų produktų autorius. Koučingo specialistas,
eneagramos ir NLP meistras.

peckaitis.laurynas@gmail.com

Vilnius. Mokymai mokiniams ir mokytojams, karjeros konsultacijos visoje Lietuvoje gyvai ir nuotoliu.

Valdemar Chorostin

Karjeros konsultantas

Esu karjeros konsultantas ir verslo konsultantas įtrauktas į Nacionalinį verslo konsultantų tinklą. Konsultuoju verslumo didinimo klausimais, teikiu koučingo paslaugas, galiu pakonsultuoti būsimos profesijos pasirinkimo klausimais. Vedu mokymus pedagogams.

valdemar_chorostin@amkonsultavimas.lt

Vilnius, Vilniaus r., Šalčininkų r.

Sandra Četrauskienė

Karjeros konsultantė

Mano gyvenimo moto – 365 galimybės! Esu psichologė, karjeros konsultantė, sertifikuota “Bridge Karjera”, „Bridge Personality“, „Spotyself“  specialistė, lektorė ir mokymų trenerė. Daugiau nei 12 metų gyvenau, mokiausi ir dirbau JAV. Lietuvoje vadovavau Karjeros ir rinkodaros centrui, kūriau ir įgyvendinau mokymų programas dirbant su karjeros specialistais, studentais bei mokyklomis.

Visa mano sukaupta ilgametė patirtis leidžia man padėti kiekvienam pažinti save (suvokti savo norus, mintis ir jausmus ir galimybes; pažinti savo stipriąsias puses ir tobulintinas), turėti darną su savimi ir augti asmeniškai. Konsultuoju ir padedu asmenims rasti geriausius sprendimus, atsakingai siekti geriausio savo potencialo įgalinimo ir įgyti įgūdžių pasiekiant savo sėkmės. Vedu mokymus ir užsiėmimus siekiant asmeninės motyvacijos, tobulėjimo ir savirealizacijos.

cetrauskiene.sandra@gmail.com

Vilnius. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Edita Mačiulskė

Karjeros konsultantė

Esu 3 įvairaus amžiaus vaikų mama, apsėsta jų gerovės ir daranti pačius pačiausius dalykus dėl jų, mokinių, jaunų žmonių bei jų ateities. Kūrybiškumas, inovatyvumas, motyvavimas, beribis tikėjimas tuom ką darai, idėjos ir jų įgyvendinimas – tai mano stipriausios pusės, tai kas mane išskiria iš kitų.

Aš vis dar dirbu karjeros konsultante – tikiu šio darbo prasme ir nauda mokiniams bei Lietuvos jaunimui. Nuolat mokausi ir mokausi daug – tik taip galiu būti įdomi sau ir aplinkiniams, ypač mokiniams. Kuo daugiau žodžių “Neįmanoma”, tuo stipresnis variklis užsikuria veikti ir įrodyti visiems, jog tikėjimas idėja bei įdėtos iš širdies pastangos pasitvirtina daugeliu atveju.

edita.maciulske@gmail.com

Klaipėda. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Dalia Gaidamavičiūtė

Karjeros konsultantė

Karjeros konsultantė, lektorė, Geštalto terapeutė darbuotojų ugdymo ir talentų vystymo specialistė, patirtinių  komandinių mokymų vadovė., Lietuvos karjeros specialistų asociacijos steigėja. 10 metų patirtis karjeros konsultavimo ir ugdymo srityje, ilgalaikis bendradarbiavimas su organizacijomis vadovų ir darbuotojų pritraukimo, ugdymo ir išlaikymo klausimais.

daliagaidamaviciute@gmail.com

Vilnius. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Aivaras Pranarauskas

Karjeros konsultantas

Neformalaus švietimo ir karjeros projektų lektorius. Įvairių audio knygų autorius. Mokymai mokiniams mokyklose „Karjeros naktis“; „4 karjeros kompetencijų modulis“; „Charakterio pažinimas ir formavimas“; „Greitasis skaitymas“; „Pinigų psichologija“ ir kitos temos.

aivaras.pranarauskas@gmail.com

Vilnius. Seminarai ir konsultacijos visoje Lietuvoje.

Ala Pupininkienė

Karjeros konsultantė

Esu andragogė praktikė, karjeros konsultantė, koučingo meistrė. Mano kredo – „Tavo pašaukimas yra ten, kur tavo gilus džiaugsmas sutinka pasaulio poreikį” – F. Buechner. Esu savo gyvenimo kūrėja, todėl gyvenu turtingą ir turiningą gyvenimą. Esu judesys, myliu šokius, kvepiančius gyvenimu.

Kiekvieno mūsų vidiniame pasaulyje slypi patirčių vandenynai ir potencialas, kurį pažadinus pabus miegantis talentas, gyvenimo prasmė.  Jeigu kyla klausimų kaip save realizuoti, kur studijuoti ir kokią profesinę sritį pasirinkti, kviečiu karjeros konsultacijai. Ką gausite jose: nustatysite savo stipriąsias puses, turimus gebėjimus, vertybes, interesus ir, atsižvelgiant į tai, pasirinksite tinkamą specialybę. Ką rasite atėjęs: pagarbą Jūsų vidiniam pasauliui. Ar rinktis šias konsultacijas spręsti Jums, nes mano požiūris į gyvenimą niekuo nesiskiria nuo požiūrio į klientą. Man svarbu su kokiais klausimais Jūs ateisite, o dar svarbiau  – su kokiais atsakymais ir jausmu išeisite po susitikimo su manimi.

ala@karjera.info

Elektrėnai. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Lina Stubrienė

Karjeros konsultantė

Esu karjeros konsultantė, lektorė ir sertifikuota “Bridge Karjera” specialistė. Aš – gyvas pavyzdys, kad profesijos pasirinkimas nebūtinai yra vienas ir vienintelis visam gyvenimui atliktas veiksmas, niekada nėra vėlu ieškoti veiklos, kurioje galėtum geriausiai save realizuoti. Po 20-ties metų nuosavame versle vėl sėdau į universiteto suolą, todėl galiu drąsiai teigti, kad visa tai apie ką kalbu esu išbandžiusi praktiškai.

Konsultuoju 10-12 klasių mokinius ir suaugusiuosius, nes klausimas “KĄ AŠ NORIU VEIKTI?” neturi amžiaus cenzo.

lina.stubriene@gmail.com

Kaunas. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Kęstutis Mikolajūnas

Karjeros konsultantas

Esu karjeros ir koučingo specialistas, lektorius, verslininkas, aktyvus visuomenininkas. Domiuosi ugdymo metodais nuo improvizacijos, kūno terapijos iki provokatyvaus koučingo, mokausi iš savo srities profesionalų Lietuvoje ir užsienyje. Keliu sau aukštus profesinės etikos reikalavimus. Kiekvienam pritaikau geriausiai tinkančius metodus.

Siekiu efektyvumo, dažnai susitinkame vieną kartą vienam klausimui išspręsti. Konsultuoju karjerai jaunuolius nuo 15 metų ir suaugusiuosius renkantis profesiją, keičiant, sugrįžtant po pauzės, kuriant verslą ir kt.  Mokau lyderystės, empatiškos komunikacijos, konfliktų sprendimo, pardavimų ir kt.

kestutis@mikolajunas.com

Vilnius.

Daiva Pugevičienė

Karjeros konsultantė

Esu karjeros konsultantė šventai tikinti karjeros konsultanto darbo nauda ir reikalingumu. Tiksliai ir laiku pasakytas žodis, užduotas klausimas gali nuvesti teisingo pasirinkimo ir sėkmingo, džiaugsmą teikiančio gyvenimo kelio link. Nuoširdus bendravimas, supratimas, patarimų nedalinimas yra konsultavimo sėkmės garantas. 

Pagrindinis mano veiklos tikslas yra padėti žmonėms pasijausti suprastiems, išklausytiems, padėti pažinti save, suprasti savo galimybes ir teisingai pasirinkti. Esu įsitikinusi, kad kiekvienas gali pasiekti sėkmę, jei tik gerbs savo asmenybę, savo vertybes, stengsis save pažinti, adekvačiai vertinti ir užsiims džiaugsmą bei prasmę teikiančia veikla. Teikiu individualias karjeros konsultacijas mokiniams ir tėveliams, vedu seminarus mokiniams, mokytojams ir mokinių tėveliams.

daiva.pugeviciene@gmail.com

Kaunas/Kauno rajonas. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Alma Šikšnelytė

Karjeros konsultantė

Esu karjeros konsultantė, lektorė, dėstytoja, informacinių technologijų dėstytoja ir mokytoja, turinti daugiau nei 10 metų  sėkmingą patirtį projektinėse veiklose ir mokymuose, pedagoginis darbo stažas – 25 metai. Įvairius mokymus intensyviai vedu pastaruosius 10 metų, taikau praktinius mokymo metodus. Visada stengiuosi, kad mano mokymai ar konsultacijos  duotų apčiuopiamą naudą.

a.siksnelyte@gmail.com

Druskininkai. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Elmyra Damonskienė

Karjeros konsultantė

Esu profesionali, aukštųjų mokyklų atestuota lektorė, psichologijos, filosofijos ir asmeninės karjeros valdymo dėstytoja, tarptautinės asociacijos „Dream fundation“ sertifikuota „Studijų užsienyje ekspertė“, UAB „Voveriškiai“ direktorė.  Brangiausia nominacija “Studentų motyvatorė“, įsimintiniausia padėka „Už stilių ir įdomiausias paskaitas“, didžiausias džiaugsmas – matyti tikslą pasiekusį žmogų. Teikiu karjeros konsultacijas, vedu mokymus mokiniams, mokytojams, tėvams.

Asta Blažinskienė

Karjeros konsultantė

Koučingo specialistė, mokymų lektorė. Mokymosi ypatumų centro LABIRINTAS įkūrėja. Edukacinės ir meno erdvės 11Kasta įkūrėja. ICF Lietuva valdybos narė. Konsultuoju jaunimą ir jų tėvus jaunuolio būsimos veiklos, karjeros klausimais. Individualių ar grupinių užsiėmimų metu padedu jaunam žmogui atrasti ir pažinti savo potencialą, stipriąsias puses bei susidėlioti veiksmų planą tikslo link. Sertifikuota Morrisby ir Multiple Natures sistemų konsultantė, esant poreikiui, karjeros konsultacijų metu,  naudojami ir karjeros testai.

Karjeros klausimais konsultuoju ir suaugusius susiduriančiais su karjeros iššūkiais, keičiant profesiją, ieškant papildomų sričių ar veiklų savirealizacijai.

Vedu mokymus moksleiviams ir jaunimui – savęs pažinimo, karjeros planavimo, karjerai svarbių kompetencijų ugdymo temomis. Tėvams, mokytojams.

Nuolatinis mokymasis ir mokymas, pagalba kitiems siekiantiems tobulėti bei ieškantiems atradimų, smalsumas bei drąsa svajoti ir veikti – tai ką vertinu labiausiai!

asta.blazinskiene@gmail.com

Vilnius. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Inga Abramavičienė

Karjeros konsultantė

Esu karjeros konsultantė, psichologė, baigusi VU organizacinę psichologiją ir VDU edukologijos magistrantūrą, karjeros projektavimo specializaciją. Profesinio apsisprendimo, karjeros planavimo klausimais konsultacijas teikiu nuo 1993 metų, nuolat domiuosi naujovėmis, keliu kvalifikaciją šioje srityje.

Dalyvavau EAS projekte, kurio metu buvo vystomas karjeros projektavimo specialistų Europinis akreditacijos modelis, šio projekto vykdymo eigoje buvau akredituota karjeros konsultavimo veiklai. Daugiau, kaip 25 metus teikiu individualias bei grupines konsultacijas profesijos rinkimosi, darbo paieškos, pasitikėjimo savimi stiprinimo, kitais psichologiniais klausimais. Skaitau paskaitas, vedu psichologinius mokymus karjeros planavimo, bendravimo psichologijos, konfliktų sprendimo, stresų ir pokyčių valdymo ir kitomis temomis.

ingaabr@yahoo.com

Vilnius. Kaunas. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Renata Žukovska

Karjeros konsultantė

Edukatorė, lektorė, patyrusi švietimo konsultantė studijoms užsienyje, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narė, akredituota EducationUSA konsultantė. Aukštojo mokslo ir karjeros konsultavimo srityje dirba nuo 2004-ųjų metų. Yra sukaupusi vertingos patirties visais stojimo į užsienio universitetus klausimais, gerai išmano užsienio šalių aukštojo mokslo sistemas. 

Konsultuoja apie studijas JAV, veda edukacinius užsiėmimus ir viešas paskaitas apie Lietuvos ir užsienio šalių aukštojo mokslo sistemas bei studijų galimybes. Taip pat yra Vokietijos aplinkosaugos fondo (Deutsche Bundesstiftung Umwelt) koordinatorė Lietuvoje bei Prometric testavimo centro, SAT, ACT egzaminų administratorė.

renata.zukovska@studinfo.lt

Vilnius.

Justina Požerskienė

Karjeros konsultantė

Esu karjeros specialistė. Ugdymo karjerai srityje dirbu 10 metų. Aktyviai domiuosi karjeros valdymo kompetencijų ugdymu. 2022 m. baigiau edukacinių technologijų, karjeros valdymo specializacijos magistrantūros studijas. Šiuolaikiniame pasaulyje, vykstant nuolatiniams pokyčiams, žmogus turi būti pasirengęs nuolat mokytis, atnaujinti savo žinias ir įgūdžius tam, kad galėtų projektuoti savo karjerą bei patirti asmeninę karjeros sėkmę.

Teikiu individualias ir grupines karjeros konsultacijas, organizuoju karjeros renginius, skaitau paskaitas.

Karjeros konsultacijos:

Ukmergė arba nuotoliniu būdu.

jupozerskiene@gmail.com

Daiva Šilienė

Karjeros konsultantė

Visa širdimi esu karjeros konsultantė praktikė, karjeros valdymo specializacijos magistrė, lektorė, kuri būna ir azartiška, ir smalsi, aktyvi ir veikli, atvira ir netobula, tikra. Turiu dvi nuostabias dukras, kurių dėka išgyvenu spalvingą studento dalią ir smagų, su visais prieskoniais, abitūros periodą.

Daugiau nei  11 metų nuolatos teikiu karjeros konsultacijas mokiniams (ir jų tėvams), studentams, suaugusiems, skaitau paskaitas mokyklose, pranešimus konferencijose, dalyvauju diskusijose profesinio orientavimo tema. Kiekvienas žmogus man yra išskirtinis ir svarbus, būnu kartu ir šalia nuo pat proceso pradžios iki pabaigos. Palaikymas, laiku ir vietoje suteikta naudinga ir aktuali (be pagražinimų) informacija, paskatinimas, betarpiškas bendravimas – tai mano profesinės veiklos pamatas.

daiva.siliene@gmail.com

Vilnius. Visoje Lietuvoje karjeros konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.

Marijanas Višnevskis

Karjeros konsultantas

Esu sertifikuotas koučingo specialistas-supervizorius, licenzijuotas NLP praktikas, karjeros konsultantas ir
verslų savininkas. Turiu ilgametės patirties dirbant su žmonėmis ir verslais, padedu žmonėms atrasti savo pašaukimą, pažinti save bei eiti pasirinktu karjeros keliu.

Esu baigęs Koučingo ir supervizijos kursą CCE (Continuing Coaching Education International Coach Federation), kaip karjeros konsultantas dalyvavau LMNŠC projekte “Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ ir kaip karjeros specialistų asociacijos narys jau beveik 10 metų dalyvauju konsultuojant Litexpo vykstančiose karjeros pasirinkimui skirtose parodose bei mokyklose.

Padėsiu Jums atrasti savo profesinį karjeros kelią ir siekti užsibrėžtų tikslų.

marijanas8@gmail.com

Konsultacijų vieta: Vilnius arba nuotoliniu būdu.

Sergej Marmazov

Karjeros konsultantas

Esu karjeros konsultantas, koučingo specialistas, lektorius, NLP praktikas. Karjeros konsultacijose aktyviai naudoju autorinę metodiką su LEGO kaladėlėmis. Ji padeda fokusuotis į tikslus, kuria motyvaciją juos siekti. Konsultuoju verslą, ugdant lyderius, komandas ir startuolius.

marmazov@gmail.com

Vidutė Ališauskaitė

Karjeros konsultantė

Esu psichologė, karjeros konsultantė, andragogė ekspertė. Užsiėmimų, mokymų, skirtų mokiniams ir mokytojams, pagrindinis tikslas – lavinti dalyvių kūrybingumo kompetenciją.

vidute.alisauskaite@gmail.com

Vilnius.

Daiva Gramalienė

Karjeros konsultantė

Esu įsitikinusi, kad karjeros konsultantas savo darbe pirmiausia turi
vadovutis Tikėjimu –
tai yra paprasčiausias Tik Ėjimas – į priekį –žiniomis, naujais taikomais metodais,
galimybėmis;
Tik ėjimas – link jauno ar vis dar ieškančio;
Tik ėjimas – ieškant kelio, net jeigu reikėtų eiti aplinkeliais…

Karjeros konsultavimo patirtis 11 metų – (po Karjeros edukologijos magistro studijų).

Buvau – 4 metus EURODESK – (Europos, nacionalinių ir vietinių informacijos centrų tinklas jaunimui ir su jais dirbantiems asmenims) atstovė Plungės rajone.

Esu – Jaunimo reikalų departamento Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorystės programos koordinatorė.

Galiu – Įgytas Tarptautinės asociacijos „Dream fundation“ sertifikatas suteikia galimybę dalintis žiniomis apie studijas užsienyje.

Labiausiai gyvenime vertinu tai, ką pajusti galima tik širdimi.

daiva.gram@gmail.com