Home » Karjeros konsultantai

Karjeros konsultantai

Susipažinkite su mūsų asociacijos konsultantais.


Daiva Šilienė

daiva.siliene@gmail.com
Vilnius ir Vilniaus regionas

/ Karjeros konsultacijos (individualios) mokiniams, tėvams, studentams ir visiems, kuriems to reikia.
/ Ugdymo karjerai užsiėmimų programos jaunuoliams, netekusiems tėvų globos. Mokymai specialistams, dirbantiems su rizikos grupės vaikais (PO ir palydimoji globa).
/ Seminarai ir praktiniai užsiėmimai karjeros, pagalbos mokiniui specialistams, klasių vadovams, mokytojams („45×10“: karjeros paslaugų teikimas šiandieninėje mokykloje“ ir kt.).
/ Informacinės paskaitos – konsultacijos tėvams karjeros planavimo tematika („Mano vaikas renkasi. Kaip netrukdyti?“, „Tėvai tėvams: apie studijų užsienyje finansinio krepšelio ypatumus“ ir kt.)
/ Mokymai įmonėms ir organizacijoms: motyvaciniai, komandos formavimo, bendrųjų kompetencijų ugdymo, lyderystės ir karjeros valdymo procesai.

Visa širdimi esu karjeros konsultantė praktikė, edukologė (diplomuota ir sertifikuota), kuri būna ir azartiška, ir smalsi, aktyvi ir veikli, atvira ir netobula, tikra. Turiu dvi nuostabias dukras, kurių dėka išgyvenu spalvingą studento dalią ir smagų, su visais prieskoniais, paauglystės periodą. Profesinio orientavimo temoje nuolat mokausi, dalinuosi ir tuo mėgaujuosi, ypatingą dėmesį skirdama, pirmiausia, jaunimui, nes jie dar tik pradeda ieškoti ir priimti sprendimus. Kiekvienas man yra išskirtinis ir svarbus, būnu kartu ir šalia nuo pat proceso pradžios iki pabaigos. Palaikymas, laiku ir vietoje duotas patarimas, suteikta naudinga ir aktuali (be pagražinimų) informacija, paskatinimas, betarpiškas bendravimas – tai mano profesinės veiklos pamatas.Dalia Gaidamavičiūtė

Dalia.gaidamaviciute@gmail.com
VilniusKarjeros konsultantė, lektorė, darbuotojų ugdymo ir talentų valdymo specialistė, Geštalto terapeutė, patirtinių komandinių mokymų vadovė.

Esu praktikė, kuri nuolat mokosi ir domisi profesinio informavimo ir konsultavimo sistema. Konsultuoju jaunima ir suaugusius dėl karjeros pasirinkimų, bendradarbiauju su mokyklų bendruomenėmis ir karjeros specialistais diegiant ugdymo karjerai paslaugas. Vedu mokymus specialistams, dirbantiems su rizikos grupės vaikais (PO, palydimoji globa).


Aivaras Pranarauskas

info@success.lt
Vilnius

 

Lektorius. Mokymų temos skirtos mokytojams, mokiniams ir tėvams.

“Greitasis skaitymas”
Kaip padidinti savo skaitymo produktyvumą 3 kartus.

„Mediacijos pagrindai“

Patyčių prevencijai skirta programa, parengiame mokinius – mediatorius, kurie vėliau galėtų padėti kitiems išsispręsti kylančius konfliktus. Mokymai naudingi klasės auklėtojams, socialiniams darbuotojams, psichologams, norintiems savo darbe naudoti mediacijos principus.

2 – 4 valandų mokymai įvairiomis karjeros temomis:
„4 charakterio tipai“ – kokie yra žmonių tipai, kaip jie elgiasi ir bendrauja, koks jų požiūris į darbą ir pinigus. Šioje temoje kiekvienas atpažins save ir savo draugus, šeimos narius, geriau supras kitų žmonių elgesio motyvus
”Mano verslo idėjos” – kokias verslo idėjas išbandžiau asmeniškai ir kaip sekėsi.
”Facebook sėkmės istorija” – mokiniai kasdien naudoja Facebook, tačiau dažnai net nežino, kaip jis atsirado, vystėsi ir tapo tuo, kuo yra šiandien.
”Pinigų psichologija” – kas yra pinigai, kokie jų veikimo dėsniai, kokie yra skirtingų kultūrų požiūriai į pinigus.

„Tolerancija ir kitoniškumas“
Ugdome dalyvių tolerancija ir pagarba kitam žmogui, nepriklausomai nuo to, jog jis kitoks ir skirtingas. Tema skirta, tam, kad geriau suprasti rasinius, lyčių, amžiaus, kultūrų ir religinius skirtumus tarp žmonių. Kas yra diskriminacija, kokios jos priežastys, kur dažniausiai susiduriame su diskriminacija ir kaip jos išvengti.

„Mokytojų lyderystės ugdymas“
Koks yra mokytojas lyderis; kodėl mokytojui reikalingos lyderio savybės ir kaip jas išugdyti.

„Emocijų ir streso valdymas“
Seminaras supažindinantis su emocijų veikimo principais. Mokytojo darbas yra bendravimas, o bendravimas visuomet kupinas emocijų, tad norint būti darbingesniu, norint neprarasti energijos, reikia suprasti kaip veikia emocijos ir ką su jomis daryti.

Projektas „Klasė“

Kiekviena klasė skirtinga ir unikali. Kiekvienoje klasėje skirtingas bendravimas, tradicijos, mikroklimatas. Klasė tai – skirtingos asmenybės augančios kartu. Kaip formuoti harmoningus ir palaikančius santykius klasėje.
Giedrė Valaitienė

valaitiene.giedre@gmail.com
Panevėžys

 


Paskaitos, seminarai, individualios ir grupinės konsultacijos. Temų spektras platus ir derinamas: nuo savęs pažinimo iki sėkmingo savęs realizavimo.

Esu lektorė – daugiau nei 20-ies metų patirtį turinti edukologė, LKSA valdybos narė, karjeros konsultantė. Gyvenime vadovaujuosi mintimi, kad kiekvienas galime pasiekti tai, ko norime, jei tik iki galo įsiklausome į save ir drąsiai siekiame užsibrėžtų tikslų.
Mano stipriosios savybes:
/ žinių turėjimas ir mokėjimas jas perduoti kitiems;
/ geri bendravimo bei reprezentaciniai įgūdžiai;
/ mokėjimas valdyti auditoriją;
/ patirtis vedant seminarus mokiniams, jų tėvams, jaunimui, pedagogams, darbo kolektyvams ar atskiroms klientų grupėms. Bendradarbiaukime!


Edita Mačiulskė

edita.maciulske@karjera.info
Klaipėda ir Klaipėdos regionas

/ Individualios karjeros konsultacijos mokiniasm/tėvams
/ Paskaitų/mokymų ciklas mokiniams (4 UK kompetencijų sritys)
/ Informacinės /pažintinės paskaitos mokiniams/tėvams/mokytojams apie studijas užsienyje, tvarkas/reikalavimus
/ Paskaitos tėvams/mokytojams “Kaip padėti mokiniui pasirikti karjeros kelią”
/ Mokymai mokytojams 6 ak.val. “Metodinių priemonių, karjeros kompetencijų ugdymui mokykloje pristatymas”
/ Karjeros renginio organizavimas mokykloje (diena+naktis iki 150 mok.)
/ Mokinių bendruomenės telkimo renginio organizavimas (iki 150 mok.)
 
Esu 3 įvairaus amžiaus vaikų mama, apsėsta jų gerovės ir daranti pačius pačiausius dalykus dėl jų, mokinių, jaunų žmonių bei jų ateities. Kuo daugiau žodžių “Neįmanoma”, tuo stipresnis variklis užsikuria veikti ir įrodyti visiems, jog tikėjimas idėja bei įdėtos iš širdies pastangos pasitvirtina daugeliu atveju. Atvira širdimi, plačia šypsena, klausiančiu žvilgsniu, idėjomis, verčiančiomis iš komforto zonos.Jurga Tuleikienė

jurga@baltaslapas.lt
Vilnius, VarėnaKarjeros konsultantė karjeros/profesijos pasirinkimo klausimais konsultuoju mokinius. Vedu „savęs pažinimo“ užsiėmimus individualiai ir grupėms. Dirbu su specialių poreikių vaikais, pagal Feuerstein kognityvinių gebėjimų stiprinimo, meno terapijos ir kitas metodikas. Senjorus konsultuoju socialinės integracijos klausimais, vedu kognityvinių gebėjimų stiprinimo užsiėmimus senjorų grupėms.

Mano karjeros moto: „Kai surandi savo kelią, toliau jau kelias veda tave“.
/ Iki 2009 metų dirbau verslo sektoriuje. Nuo 2009 metų koordinuoju įvairius švietimo, kultūros, socialinės srities projektus, kuriu mokymų programas.
/ 2011 – 2013 Vadovavau Nacionaliniam ugdymo karjerai projektui Lietuvoje.
/ 2009 – 2015 m. vadovavau Humanistinei meno mokyklai BALTAS LAPAS, kurią įkūrėme drauge su partneriais.
/ Šiuo metu koordinuoju projektą Ukrainoje „Ugdymo karjerai/profesinio orientavimo situacijos tyrimas bendrajame ugdyme“.
/ Turiu dukrą ir sūnų, kurie mane daug ko išmokė.


Kęstutis Mikolajūnas

kestutis@mikolajunas.com
Vilnius
Konsultuoju karjerai jaunuolius nuo 15 metų ir suaugusiuosius renkantis profesiją, keičiant, sugrįžtant po pauzės, kuriant verslą ir kt. Mokau lyderystės, empatiškos komunikacijos, konfliktų sprendimo, pardavimų ir kt.

Esu karjeros ir koučingo specialistas, lektorius, verslininkas, aktyvus visuomenininkas. Domiuosi ugdymo metodais nuo improvizacijos, kūno terapijos iki provokatyvaus koučingo, mokausi iš savo srities profesionalų Lietuvoje ir užsienyje. Keliu sau aukštus profesinės etikos reikalavimus. Kiekvienam pritaikau geriausiai tinkančius metodus. Siekiu efektyvumo, dažnai susitinkame vieną kartą vienam klausimui išspręsti.
Inga Abramavičienė

ingaabr@karjera.info; ingaabr@yahoo.com
Vilnius, KaunasIndividualios ir grupinės karjeros konsultacijos, mokymai mokiniams ir mokytojams pageidaujamomis temomis. Temos pedagogams: “Karjeros planavimo gebėjimų ugdymas”, „Pagalbos mokiniui teikimas, planuojant karjerą“. Temos mokiniams: „Kaip teisingai ir atsakingai pasirinkti profesiją, planuoti būsimą karjerą“; “Karjerai svarbių kompetencijų ugdymas”. Temos pradedantiems darbinę veiklą: “Darbo paieškos dėsningumai ir adaptacija darbe”.

Esu karjeros konsultantė, psichologė, baigusi VU organizacinę psichologiją ir VDU edukologijos magistrantūrą, karjeros projektavimo specializaciją. Profesinio apsisprendimo, karjeros planavimo klausimais konsultacijas teikiu nuo 1993 metų, nuolat domiuosi naujovėmis, keliu kvalifikaciją šioje srityje. Dalyvavau EAS projekte, kurio metu buvo vystomas karjeros projektavimo specialistų Europinis akreditacijos modelis, šio projekto vykdymo eigoje buvau akredituota karjeros konsultavimo veiklai. Daugiau, kaip 25 metus teikiu individualias bei grupines konsultacijas profesijos rinkimosi, darbo paieškos, pasitikėjimo savimi stiprinimo, kitais psichologiniais klausimais. Skaitau paskaitas, vedu psichologinius mokymus karjeros planavimo, bendravimo psichologijos, konfliktų sprendimo, stresų ir pokyčių valdymo ir kitomis temomis.
Renata Žukovska

renata.zukovska@studinfo.lt
Vilnius


Karjeros bei akademinės konsultacijos ir mokymai mokinimas, mokytojams ir tėvams. Temos: “ES, JAV ir Lietuvos aukštojo mokslo sistemos”, “Karjeros konsultavimo pamoka MOKYKLA DABAR, O KAS TOLIAU?”, “Studijos užsienyje: svarbiausi dalykai, kuriuos turi žinoti tėvai”, “Mokyklos vaidmuo abituriento stojime į užsienio universitetus”.

Esu nepriklausoma karjeros ir akademinio konsultavimo specialistė. Šioje srityje dirbu nuo 2004-ųjų metų, tad esu sukaupusi vertingos karjeros konsultavimo patirties, gerai išmanau užsienio šalių aukštojo mokslo sistemas. Mielai padedu jauniems žmonėms susiformuluoti savo studijų ir karjeros tikslus bei jų siekti.


Laurynas Pečkaitis

peckaitis.laurynas@gmail.com
Vilnius

Karjeros konsultacijos. Mokymai mokytojams, mokiniams, įmonėms, studentams, epilepsija sergantiesiems, kaliniams, globos namų auklėtiniams ir visiems kitiems. Mokymo temų daug, pagrindinės kryptys: efektyvus mokymas/mokymasis, komunikacija, motyvacija/savęs pažinimas. Individualios koučingo sesijos ir darbas su negatyviomis emocijomis.

Mokymus ir konsultacijas vedu nuo 2008 – pravedžiau 3400 val. mokymų, kuriuose dalyvavo 20000 žmonių, 250 val. individualių koučingo sesijų ir konsultacijų.
Karjeros konsultantas, koučingo specialistas, eneagramos ir NLP meistras.
„Svajonių mokyklos“ vadovas (www.facebook.com/svajoniumokykla.lt), „Success.lt“ lektorius (www.success.lt), asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius, UAB „Mokymų erdvė“ verslo treneris (www.mokymuerdve.lt).
Audioprogramos „Geniali atmintis“, mokomojo dvd „Viskas apie kūno kalbą“, metodologijų „Holistika“ (studentams), „Smegenų veiklos atstatymas per atminties lavinimą bei koncentracijos gerinimą“ (epilepsija sergantiesiems) ir „Epilepsija sergančiųjų savęs ir kitų pažinimas bei motyvacijos stiprinimas“ autorius ir lektorius.Elmyra Damonskienė
elmyra.damonskiene@karjera.info
+ 370 670 12017
Šiauliai/ Mokiniams “Sėkmingas karjeros sprendimo priėmimas”;
/ mokytojams „Efektyvių metodų mokinių ugdymo karjerai sistema“;
/ tėvams „Iššūkis tėvystės misijai – mano vaikas renkasi karjeros kelią“.

Karjeros konsultacijos. Pranešimai mokytojų, mokinių, tėvų, studentų susirinkimuose, sąskrydžiuose.
Apie save: profesionali, aukštųjų mokyklų atestuota lektorė, psichologijos, filosofijos ir asmeninės karjeros valdymo dėstytoja, tarptautinės asociacijos „Dream fundation“ sertifikuota „Studijų užsienyje ekspertė“, UAB „Voveriškiai“ direktorė. Brangiausia nominacija “Studentų motyvatorė“, įsimintiniausia padėka „Už stilių ir įdomiausias paskaitas“, didžiausias džiaugsmas – matyti tikslą pasiekusį žmogų.


Ala Pupininkienė

ala@karjera.info
Elektrėnai/Vilnius
/ Individualios ir grupinės karjeros konsultacijos mokiniams bei suaugusiems asmenims;
/ mokymai mokiniams, mokytojams, įmonėms/organizacijoms, atskiroms bendruomenėms/grupėms.
Konkreti seminaro tema, trukmė ir turinys gali būti adaptuojamas pagal Jūsų poreikį ir resursus. Visada stengiuosi pritaikyti visas geriausias savo sukauptas žinias bei pasirūpinu, kad jūsų patyrimas būtų ne tik naudingas, bet ir smagus.

Esu andragogė praktikė, karjeros konsultantė, koučingo meistrė. Mano kredo – „Tavo pašaukimas yra ten, kur tavo gilus džiaugsmas sutinka pasaulio poreikį” – F. Buechner.
Esu savo gyvenimo kūrėja, todėl gyvenu turtingą ir turiningą gyvenimą. Esu – judesys, myliu šokius, kvepiančius gyvenimu. 19 metų užsiimu pedagogų kvalifikacijos tobulinimu, 11 metų – konsultuoju karjeros klausimais, 10 metų – įmonėms/organizacijoms ar atskiroms bendruomenėms/grupėms vedu įvairius praktinius mokymus asmeninio augimo, asmens/organizacijos vertybių išgryninimo (vidinio žemėlapio sudarymo), efektyvios komunikacijos ir organizacijos kultūros temomis.Agnė Junevičiūtė

agne.karjera@gmail.com
VilniusEsu psichologė, karjeros konsultantė. Vedu asmenines bei “online” karjeros konsultacijas, praktinius užsiėmimus mokiniams “Karjeros planavimo” ir “Darbo paieškos” (kaip pasiruošti CV, motyvacinį laišką, darbo pokalbiui) temomis. Taip pat “Autentiškos lyderystės” praktinį kursą pedagogams.

Baigiau verslo psichologijos studijas, kaupiau praktiką ir žinias dirbdama skirtingose verslo organizacijose ir pati nuolat eksperimentuoju su savo karjera, todėl karjeros planavimo klausimai man aktualūs ir pažįstami ne tik dėl baigtų mokslų ir įgytų žinių, bet ir dėl savo asmeninės patirties. Pamenu, kaip jaučiausi, ką galvojau ir ko bijojau pati būdama mokykloje, kai reikėjo priimti “gyvenimą nulemiantį” sprendimą, kur stoti, todėl matau labai daug prasmės ir džiaugiuosi galimybe palaikyti moksleivius viename iš svarbiausių jų gyvenimo sprendimų.Valdemar Chorostin

Valdemar_chorostin@amkonsultavimas.lt
+370 687 51523
Vilnius, Vilniaus r., Šalčininkų r.
Organizuoju mokymus mokytojams, tėvams ir mokiniams.
Populiariausios mokymų temos pedagogams:
1) XXI amžiaus jaunimas ir darbo rinkos reikalavimai. Kokių kompetencijų, žinių, įgūdžių reikalaus darbdaviai artimiausioje ateityje ir kaip mokykla gali padėti jas įsigyti, išsiugdyti.
2) Bendradarbiavimo su tėvais subtilybės. Tėvų rolė kokybiško ugdymo procese XXI amžiaus pradžioje.
3) „Konfliktų valdymas. Ką daryti, kad konfliktinių situacijų būtų mažiau ir kaip spręsti jau esamas konfliktines situacijas“

Esu karjeros konsultantas ir verslo konsultantas įtrauktas į Nacionalinį verslo konsultantų tinklą. Konsultuoju verslumo didinimo klausimais, teikiu koučingo paslaugas, galiu pakonsultuoti būsimos profesijos pasirinkimo klausimais.


Alma Šikšnelytė

a.siksnelyte@gmail.com
Druskininkai (galiu vesti visoje Lietuvoje)Individualios ir grupinės karjeros konsultacijos mokiniams, studentams, jaunimui, suaugusiems. Mokymai mokiniams, jaunimui, suaugusiems (ir mokytojams), šiomis temomis: „Pasitikėjimo savimi stiprinimas“; „ Asmenybės atskleidimas ir darbas komandoje“; „Mano indėlis į mano gerovės kėlimą“;

Karjeros konsultantė, lektorė, dėstytoja, informacinių technologijų dėstytoja ir mokytoja, turinti daugiau nei 10 metų sėkmingą patirtį projektinėse veiklose ir mokymuose, pedagoginis darbo stažas – 25 metai. Įvairius mokymus intensyviai vedu pastaruosius 10 metų, taikau praktinius mokymo metodus. Visada stengiuosi, kad mano mokymai ar konsultacijos duotų apčiuopiamą naudą.
Dr. Rūta Klimašauskienė
ruta@fitin.lt
KaunasPersonalo valdymo konsultantė, grupės santykių specialistė, socialinių mokslų daktarė.

Konsultuoja įmones strateginiais žmogiškųjų išteklių klausimais, vadovams padeda sutelkti komandą efektyviam įmonės tikslų siekimui ir rasti atsakymus, kodėl neveikia komandos formavimo renginiai ar kitos dažnai taikomos motyvacinės priemonės. Atlieka mikroklimato, darbuotojų motyvacijos ir įsitraukimo tyrimus. Veda vidinius komandų mokymus ir sesijas.
Lina Stubrienė

lina.stubriene@gmail.com
KaunasVeiklos sritys/paslaugos: karjeros konsultacijos, mokymai mokiniams ir mokytojams.  Temos:
1. KAS ŠEIMININKAS? Savęs pažinimo kompetencija. Samoningumo ir emocinio raštingumo ugdymas
2. MES SKIRTINGI! Kaip susitarti ir efektyviai veikti. Demokratija ar Diktatūra?

Esu karjeros konsultantė ir lektorė. Aš – gyvas pavyzdys, kad profesijos pasirinkimas nebūtinai yra vienas ir vienintelis visam gyvenimui atliktas veiksmas, niekada nėra vėlu ieškoti veiklos, kurioje galėtum geriausiai save realizuoti. Po 20 metų nuosavame versle vėl sėdau į universiteto suolą, todėl galiu drąsiai teigti, kad visa tai apie ką kalbu esu išbandžiusi praktiškai.

Daiva Pugevičienė

daiva.pugeviciene@gmail.com
Kaunas
Veiklos sritys/paslaugos: individualios karjeros konsultacijos, seminarai mokiniams, mokytojams ir mokinių tėveliams.

Esu karjeros konsultantė pilna idėjų galva, šventai tikinti karjeros konsultanto darbo nauda ir reikalingumu. Tiksliai ir laiku pasakytas žodis, užduotas klausimas gali nuvesti teisingo pasirinkimo ir sėkmingo, džiaugsmą teikiančio gyvenimo kelio link. Nuoširdus bendravimas, supratimas, patarimų nedalinimas yra konsultavimo sėkmės garantas. Pagrindinis mano veiklos tikslas yra padėti žmonėms pasijausti suprastiems, išklausytiems, padėti pažinti save, suprasti savo galimybes ir teisingai pasirinkti.Daugvardas Noreikis

daugvardas.noreikis@gmail.com
Vilnius
Gyvenimo tarėjas [karjeros konsultantas]. Gilinuosi į dvasines žmonių būsenas, bei lietuvybės giliąją prasmę, domiuosi sėkmingo gyvenimo taisyklėmis www.gryna.lt – taikau jas gyvenime ir dalinuosi jomis su kitais.
Mano svajonių Lietuva – blaivių, sąmoningų, mylinčių, garbingų žmonių bendruomenė besivadovaujanti doroviniais dvasiniais dėsniais, bei darniai sugyvenanti su gamta ir Visata.

Skaitau paskaitas apie tai kaip mūsų minčių kokybė veikia mūsų gyvenimą, sveikatą, santykius, sėkmę. Pagrindinė šimtamečių ilgaamžiškumo paslaptis. Kaip lengvai ir paprastai atsisakyti nuostatų trukdančių pasiekti tikslų. Mano žmonos receptas – kaip susirasti norimą vyrą. Klestinčios valstybės kūrimo įrankiai.

1. Minčių ir žodžių įtaka mūsų gyvenimui (teigiančio mąstymo galia).
2. Vyrų ir moterų ypatumai (kūno, mąstymo, jausmų).
3. Parašas – žmogaus veidrodis (kursime sėkmę nešantį parašą).
4. Kaip nugyventi šimtą metų (paruošta išnagrinėjus šimtamečių pasakojimus apie gyvenimo būdą, mąstymą, dorovę).
5. Svaigalų įtaka gyvenimui.
6. Kaip elgtis su lėšomis [pinigais].
7. Praeitis – Ateitis (ugdysime savo judėjimo laiku pajautą, kursime šviesios ateities vaizdinius).
8. Kaip mokytis? (kokie būdai padeda veiksmingai mokytis ir kas trukdo).
9. Gilioji tautiškumo prasmė.
10. Vardas ir pavardė – koks poveikis mūsų būdui ir mąstysenai.
11. Nuotaikų valdymas.


Asta Ogulevičienė

astaoguleviciene@gmail.com
Miestas: Vilnius


Mokymai ikimokyklinio ugdymo pedagogams. – Ugdymas karjerai ikimokykliniame amžiuje.
Esu ikimokyklinio ugdymo praktikė, karjeros valdymo magistrė, aktyviai besidominti ankstyvuoju amžiumi ir ugdymu karjerai jame. Nuolatos ieškau atsakymo į klausimą – kaip tinkamai organizuoti ugdymą, kad vaikai įgytų šiuolaikiniai asmenybei reikalingas kompetencijas? Vieną atsakymą jau tikrai radau – padėkime vaikams ugdytis karjeros kompetencijas ir svarbiausia – nelaukime mokyklos, ugdymas karjerai turėtų prasidėti nuo ankstyvosios vaikystės ir tapti integraliu, nuolatiniu, žmogaus vystymosi procesu.

Vidutė Ališauskaitė

vidute.alisauskaite@gmail.com
Vilnius

Veiklos sritys/paslaugos: mokymai mokiniams ir mokytojams: „Keturios karjeros kompetencijos – praktiniai mokymai“, „Konfliktų ir streso įveika“, „Pasitikėjimo savimi ugdymas“.
Esu psichologė, karjeros konsultantė, andragogė ekspertė. Užsiėmimų pagrindinis tikslas – lavinti dalyvių kūrybingumo kompetenciją.