Home » Kaip tapti nariu?

Kaip tapti nariu?

Kodėl verta tapti nariu?

Jei norite prisidėti prie Lietuvos švietimo ne žodžiais, o darbais;

jei norite padėti kitiems surasti gyvenimo kelią;

jei norite kelti savo kvalifikaciją profesinio orientavimo srityje.

LKSA nariu gali tapti asmenys, susiję su karjeros paslaugų teikimu švietimo, ugdymo,  socialinėje ir kitose srityse (šiuo atveju karjeros paslaugos suprantamos kaip ugdymas karjerai ir/arba konsultavimas studijų, profesijos arba darbinės veiklos pasirinkimo, kvalifikacijos tobulinimo/keitimo,  asmeninių stiprybių bei kompetencijų plėtojimo ir panašiais klausimais).

LKSA nariui būtinas aukštasis universitetinis išsilavinimas ir ne trumpesnė kaip  2 metų darbo patirtis karjeros paslaugų teikimo srityje;  aukšta motyvacija teikti kokybiškas karjeros paslaugas; nuolatinis aktyvus karjeros specialisto kvalifikacijos tobulinimas ir kompetencijų plėtojimas.

LKSA narys yra fizinis asmuo ir negali atstovauti nei vienos Lietuvos ir užsienio aukštosios mokyklos bei kitų organizacijų interesų.

Pretenduojantys tapti LKSA nariais el. paštu pateikia prašymą, aukštojo universitetinio išsilavinimo diplomo (-ų) kopiją ir įrodymą apie ne trumpesnę kaip  2 metų darbo patirtį karjeros paslaugų teikimo srityje .

Nauji nariai priimami LKSA valdybos sprendimu. Apie valdybos sprendimą informuojama el. paštu ir telefonu.

Nauji nariai įtraukiami į LKSA narių sąrašą, kai sumoka stojamąjį mokestį  30 €  bei metinį LKSA narystės mokestį 30 € . Mokesčiai (pervedant į LKSA banko sąskaitą) turi būti sumokėti per 15 kalendorinių dienų nuo valdybos sprendimo, apie kurį informuojama el.paštu ir telefonu.

Daugiau informacijos:
Dalia Gaidamavičiūtė (el.p.: daliagaidamaviciute@gmail.com; tel. 8 614 64439)
arba Sergejus Pavlovas (el.p.: p.serzas@gmail.com; tel. 8 604 74442).

Nario anketą galite parsisiųsti čia ANKETA_Lietuvos-karjeros-specialistu-asociacija_2019


Post a Comment